Systemy alarmowe monitoring i kontrola dostępu

 • Startowa 002
 • Startowa 001
 • Startowa 004

Kontakt

Smart Power

ul. Ku Słońcu 21
71-073 Szczecin
 
Telefon
Serwis, montaż +48 795 170 120
Handel +48 795 170 130
Biuro 91 852 14 01
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
NIP: 752-131-53-94
REGON: 321570750

Mapka dojazdu

 
 • Systemy alarmowe Szczecin dla ochrony i bezpieczeństwa

  Każdy chce bronić swoich bliskich i mienie, które posiada. Można to robić na kilka sposobów np. ubezpieczając rodzinę i dom od zdarzeń losowych lub montując drzwi antywłamaniowe. To dobre metody, ale mogą okazać się niewystarczające. Z naszej strony polecamy systemy alarmowe. Posiadamy różne rodzaje alarmów, co pozwala na dobranie systemu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Osoby które są w trakcie budowy domu lub planują remont mogą zdecydować się na alarm przewodowy, wtedy bezproblemowo kable będzie można ukryć w ścianie.

  Alternatywą są równie skuteczne alarmy bezprzewodowe zasilane bateriami lub za pomocą akumulatorków. Niewątpliwym udogodnieniem jest łatwość instalacji, bez potrzeby ciągnięcia przewodów. Jeśli mają Państwo wątpliwości jakim rodzaj alarmu wybrać, służymy fachowym doradztwem. Nasze doświadczenie z pewnością okaże się pomocne.

 • Alarmy w Szczecinie od Smart Power

  Włamywacze mogą wykazać się niezwykłą zuchwałością i pomysłowością, dlatego warto zawczasu pomyśleć o skutecznym zabezpieczeniu swojego dobytku przed kradzieżą. Jak to zrobić? To proste -trzeba zainstalować w domu alarm, który zasygnalizuje próbę włamania i pomoże zapobiec wtargnięciu do środka niepożądanym osobnikom. W zależności od potrzeb można wybrać alarm o prostym działaniu lub bardziej rozbudowany system alarmowy, wyposażony w urządzenia do monitoringu i powiadamiania.

  Systemy alarmowe dedykowane są zarówno osobom prywatnym, jak również firmom i instytucjom. Produkty oferowane przez naszą firmę z pewnością nie zawiodą oczekiwań użytkowników. Są łatwe w obsłudze i zapewniają tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa. Wszystkich zainteresowanych zakupem systemu alarmowego zapraszamy do kontaktu.

 • Kontrola dostępu Szczecin – nieupoważnionym wstęp wzbroniony

  Urzędy, banki, obiekty handlowe, biura, szpitale, itp. to miejsca, gdzie konieczne jest zachowanie szczególnej kontroli. Dostęp osób nieupoważnionych może mieć przykre konsekwencje, dlatego konieczne jest zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń. Należą do nich m.in. zamki szyfrowe, które wymagają podania kodu PIN. Innym rodzajem zabezpieczenia jest czytnik zbliżeniowy, który szczytuje dane z karty. Tym sposobem tylko osoby, posługujące się identyfikatorami osobistymi mogą poruszać się po wybranym obiekcie lub w wybranym obrębie.

  Do urządzeń znajdujących się pod szyldem „kontrola dostępu” zaliczyć można rejestrator czasu pracy. Jest to system kontrolny, który pozwala zaoszczędzić zasoby firmy poprzez zdyscyplinowanie pracowników i zapobieżenie nadużyciom. Ułatwia nadzorowanie spóźnień, przerw w pracy, wyjść służbowych i prywatnych oraz czas ich trwania.

 • Zamki szyfrowe Szczecin proste i niezawodne

  W celu ograniczenia dostępu niepowołanym osobom warto zdecydować się na zamontowanie zamków szyfrowych. To bardzo użyteczne rozwiązanie w miejscach, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność przed dostaniem się osób postronnych. Wejście do środka pomieszczenia jest możliwe dopiero po wybraniu na panelu z klawiaturą indywidualnego kodu PIN, przypisanego do danego urządzenia. Posiadamy różne modele zamków, zarówno takie które mogą być stosowane w środku budynku, jak i takie, które można zamontować na zewnątrz.

  Dostępne w naszej firmie zamki szyfrowe prócz niezawodnego działania charakteryzują się wysoką estetyką wykonania. Posiadamy doświadczenie branżowe, wiec chętnie służymy poradą przy wyborze optymalnego rozwiązania. Zamek szyfrowy jest łatwym w obsłudze i efektywnym narzędziem zabezpieczającym pomieszczenia i zgromadzone w nich dobra, dokumenty, itp.

 • Monitoring Szczecin i wszystko pod kontrolą

  Głównym zadaniem monitoringu jest nadzorowanie terenu, sprawdzanie kto porusza się po terenie danego obiektu. Wykorzystywany głównie po to, by zapobiegać włamaniom i kradzieżom, a później móc zidentyfikować sprawcę. Jednak kamery monitoringowe mogą okazać się przydatne także w innych przypadkach, np. przy dostarczaniu paczek przez kuriera podczas nieobecności właściciela, zwłaszcza kiedy zdarza się, że trafiają zniszczone. Z takim zabezpieczeniem można mieć pewność, że wszystko mamy pod kontrolą.

  Monitoring jest przydatny w posiadłościach prywatnych i firmach. Szczególnie jest to istotne, gdy trzeba mieć baczenie na to kto przebywa na terenie firmy, ze względów bezpieczeństwa osób i mienia. Smart Power posiada w ofercie różne rodzaje monitoringu. Służymy profesjonalną poradą i pomocą w wybraniu optymalnego rozwiązania.

smart power