Systemy alarmowe monitoring i kontrola dostępu

 • Startowa 002
 • Startowa 001
 • Startowa 004
 • Start
 • Kontrola
 • Zamki szyfrowe

Zamki szyfrowe

Zamki szyfrowe gwarancją bezpieczeństwa

Zamki elektroniczne bardzo popularny, tani i prosty system kontroli dostępu. Mogą występować w dwóch postaciach: zamka na kartę lub szyfrowego. Ten pierwszy wymaga zbliżenia karty-klucza. Zamek tego rodzaju najlepiej się sprawdza w miejscach, w których należy ograniczyć krąg osób mogących dostać się na dany teren. Sposób podłączenia oraz konfiguracji urządzeń jest prosty i przystępny nie tylko dla zawodowych elektryków-instalatorów.  Fabrycznie zamek jest skonfigurowany tak, że można go od razu używać.

zamek elektroniczny

Zamki elektroniczne stanowią profesjonalną ochronę a to sprawia, że nasze poczucie bezpieczeństwa wzrasta. Są bardzo łatwe w użytkowaniu i jednocześnie niezawodne. Tego typu zabezpieczenia znajdujemy w wielu miejscach zarówno prywatnych jak i publicznych. Mogą to być szpitale, hotele, biura, siedziby firm, zakładów, itp. Oferujemy pomoc w wyborze oraz zapewniamy, że instalacja tego typu zamku to opłacalna inwestycja.

Proste i skuteczne zamki szyfrowe w Szczecinie

Natomiast drugi rodzaj zamków elektronicznych wymagają podania cyfrowego kodu PIN. Posiadają pamięć zdatną przechować wiele kombinacji liczb. Są tanie i proste, zarówno w instalacji jak i użytku. Po wprowadzeniu odpowiedniego kodu drzwi lub brama staną otworem. Wyklucza to możliwość wejścia osób, które kodu nie znają, a to zmniejsza ryzyko zagrożenia. Smart Power oferuje szeroki wybór zamków elektronicznych. Gwarantujemy, że warto zainstalować taki w wielu miejscach użyteczności.

 • Kontrola dostępu w Szczecinie urządzenia dla firm i osób prywatnych

  W miejscach takich jak urzędy, banki czy szpitale są strefy, do których mogą mieć dostęp tylko osoby uprawnione. Wejście osób nieupoważnionych może być kłopotliwe, a nawet niebezpieczne. Dlatego drzwi do takich pomieszczeń powinno być zabezpieczone w szczególny sposób. Pomocne okazać się mogą zamki szyfrowe, dzięki czemu tylko osoba znająca przypisany kod PIN, będzie mogła dostać się do wnętrza, co wyklucza dostęp osobom niepowołanym. Zamki szyfrowe mają pojemną pamięć, mieszczącą wiele różnych kombinacji cyfr.

  W Smart Power posiadamy w ofercie rejestratory czasu pracy, za pomocą których można kontrolować czas pracowników. W bazie zapisywany jest np. czasy rozpoczęcia pracy, spóźnienia, ale też godziny nadliczbowe. Urządzenie ułatwia koordynowanie dużym zespołem. Jeśli poszukują Państwo produktów z działu kontrola dostępu, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 • Zamki szyfrowe w Szczecinie stosowane na zewnątrz i wewnątrz budynku

  W ofercie firmy Smart Power posiadamy różne modele zamków elektronicznych. Przed podjęciem decyzji, warto wziąć pod lupę wszystkie ważne aspekty. Oprócz ceny, istotnym czynnikiem jest sposób montażu, grubość drzwi, ilość kodów możliwych do wprowadzenia. Nie bez znaczenia jest także wygląd zewnętrzny zamka, aby pasował do stylistyki wnętrza. Z naszej strony oferujemy pomoc w wyborze zamka, spełniającego wszystkiego wspomniane kryteria. Elektroniczny zamek szyfrowy w łatwy sposób ogranicza dostęp.

  Zastosowanie zamków szyfrowych w łatwy sposób redukuje dostęp osobom niepowołanym do wybranych wnętrz. Jest to istotne jeśli przechowuje się np. jakieś ważne dokumenty, cenne przedmioty, sprzęt. Nie zawsze trzeba chronić całe pomieszczenie, możliwe jest zastosowanie zamka szyfrowego np. w pojedynczej szafce.

 • Czytniki zbliżeniowe od cenionych producentów

  Czytniki zbliżeniowe mogą być różnego typu, różnić się od siebie zarówno stylistyką wykonania, ale także metodą montażu czy miejscem przeznaczenia. Niektóre modele posiadają dodatkowe zabezpieczenia, zintegrowaną klawiaturę, itp. Produkty jakie są dostępne w Smart Power pochodzą od najlepszych producentów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że kontrola dostępu musi być przede wszystkim efektywna. Czytniki są bezawaryjne i wykonane z solidnych materiałów. Kolejną zaletą jest funkcjonalność i łatwość użytkowania.

  Czytniki zbliżeniowe mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz budynku. To doskonałe rozwiązanie do urzędów, biur, ośrodków zdrowia, itp. Jeśli wahają się Państwo jaki model wybrać, czy zainstalowanie czytników wiążę się z dużymi kosztami, czy jest problemowe, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 • Rejestracja czasu pracy efektywne zarządzanie pracownikami w Szczecinie

  W korporacjach, dużych firmach, urzędach zatrudniających wielu pracowników zastosowanie rejestratora czasu pracy, może przynieść wiele wymiernych korzyści. Dokładne wyliczenie przepracowanych godzin może, być pożyteczne dla usprawnienia pracy działu kadrowego. Z pewnością wpłynie także na zdyscyplinowanie pracowników, zminimalizuje spóźnienia i wcześniejsze wyjścia, a tym samym podniesie ich efektywność. Jest to rozwiązanie, które pomoże skutecznie zarządzać czasem i personelem.

  W ofercie naszej firmy posiadamy urządzenia kontrolujące różnego rodzaju. Należą do nich rejestratory czasu pracy usprawniające działanie przedsiębiorstw. Klienci, którzy chcą wyposażyć swoją firmę w takie urządzenie zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o głównych funkcjach modeli dostępnych w Smart Power.

smart power