Systemy alarmowe monitoring i kontrola dostępu

 • Startowa 002
 • Startowa 001
 • Startowa 004
 • Start
 • Monitoring
 • Monitoring cyfrowy full HD

Monitoring cyfrowy full HD

Monitoring cyfrowy Full HD opłacalna inwestycja

Żyjemy w czasach, kiedy monitoring już nikogo nie dziwi. Wiele obiektów jest stale monitorowanych. Wszystko po to, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo. Na rynku można znaleźć wiele rodzajów kamer. Telewizja przemysłowa bo tak często nazywany jest system monitoringu to sposób przekazywania obrazu w zamkniętej przestrzeni, który sprawia możliwość nadzoru nad wybranymi pomieszczeniami. Bardzo często system ten wykorzystywany jest w obiektach usługowo-handlowych. Popularny jest także i w prywatnych przedsiębiorstwach i firmach. Telewizja przemysłowa rejestruje, sygnalizuje, obserwuje wszystkie zdarzenia, jakie mają miejsce w danym obiekcie.

monitoring full hd

Zestaw, który w zupełności wystarczy do instalacji w domu, małym sklepie lub biurze to jedna lub więcej kamer o jakości Full HD podłączonych przewodowo lub bezprzewodowo do rejestratora i dysku twardego, na którym zostanie zachowane nagranie. Monitoring Full HD pozwala na pracę w wielu trybach oraz zapewnia wiele rozdzielczości obrazu. Może np. zapisywać obraz w formie ciągłej lub włączać się dopiero po detekcji ruchu oraz zapisywać obraz przed i po wywołaniu alarmu.

Monitoring Szczecin najwyższa rozdzielczość

Oferowane przez nas urządzenia są wysokiej jakości oraz zostały wykonane z niezwykła precyzją. Warto już dziś pomyśleć o zapewnieniu bezpieczeństwa wybranego obiektu. Monitoring cyfrowy Full HD jest skuteczny oraz przede wszystkim przystępny w obsłudze. W naszej Firmie możecie Państwo zakupić profesjonalny sprzęt. 

Zalety monitoringu w jakości Full HD:

 • Transmisja obrazu w wysokiej rozdzielczości do 1080 p (1920x1080)
 • Doskonała jakość obrazu w czasie podglądu na żywo
 • Odbiór sygnału w jakości HD na dalekie odległości
 • Przystępna instalacja
 • Nieskomplikowany proces konfiguracji

 • Monitoring CCTV baczna obserwacja terenu

  Monitoring CCTV czyli inaczej telewizja przemysłowa jest instalowana w celu obserwacji określonego obiektu, na którego terenie zamontowane są kamerki wchodzące w skład całego systemu nadzorującego. Inne elementy wchodzące w skład CCTV to monitory, rejestrator i przewody. Miejscami, gdzie najczęściej się go stosuje to urzędy, centra handlowe, itp. Co raz częściej na montaż monitoringu decydują się osoby prywatne, chcące mieć nadzór na tym co dzieje się na terenie ich posiadłości, aby móc zapobiec ewentualnym przykrym zdarzeniom.

  Smart Power zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem monitoringu w Szczecinie. Niezwykle istotne jest optymalne rozmieszczenie kamer i połączenie poszczególnych elementów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania, które są inne w przypadku Klientów indywidualnych i firm.

 • Praktyczny monitoring analogowy w Szczecinie

  W przypadku monitoringu analogowego mówi się o złej jakości obrazu. Jednak trzeba przyznać, że przed pojawieniem się nowszych rozwiązań, przez lata skutecznie pełnił swoje zadanie i tak naprawdę w wielu przypadkach wciąż jest rozwiązaniem wystarczającym. Z całą pewnością będzie użyteczny na prywatnych posiadłościach czy w sklepach, szczególnie jeśli chodzi o zwykły nadzór obiektu, bez konieczności zapisywania i rozróżniania szczegółów. Często sam fakt zainstalowania kamerki potrafi skutecznie zniechęcić potencjalnych włamywaczy.

  Monitoring analogowy jest wiele tańszy od cyfrowego i choćby z tej przyczyny jest częściej wybieranym rozwiązaniem. Jeśli nie znają Państwo wystarczająco tematu i samodzielny wybór przysparza kłopotu, pracownicy naszej firmy zajmą się doradztwem. Wykonujemy także montaż zakupionych u nas urządzeń.

 • Monitoring cyfrowy HD sprzęt wysokiej klasy

  Niewątpliwą zaletą monitoringu cyfrowego HD jest możliwość przesyłu wizji na dużych odległościach bez utraty jakości obrazu. Kamery cyfrowe miewają wmontowany mikrofon, dzięki czemu można rejestrować także dźwięki. Kiedy warto zdecydować się na monitoring cyfrowy? Przede wszystkim w obiektach wieloprzestrzennych, gdzie słaby obraz kamery analogowej będzie niewystarczający oraz tam, gdzie istnieje wzmożone ryzyko wtargnięcia osób niepowołanych i konieczność identyfikacji takich osobników.

  Istotne jest, aby wszystkie elementy składowe pochodziły od jednego producenta, ponieważ gwarantuje to sprawne działanie i możliwość korzystania z wszystkich dostępnych funkcji monitoringu cyfrowego. W innym przypadku mogą pojawić się zakłócenia i nieprawidłowości. Bezpieczeństwo i ochrona to sprawa najwyższej wagi.

 • Monitoring cyfrowy Full HD nowoczesne rozwiązanie technologiczne

  System monitoringu stwarza świadomość bezpieczeństwa i daje realną ochroną. Dzięki dostępnym funkcjom można nagrywać i przechowywać materiał, który może okazać się niezwykle przydatny. Dzisiejszy rynek technologiczny oddaje do dyspozycji bogaty wybór kamer i rejestratorów. W ofercie Smart Power posiadamy monitoring cyfrowy Full HD, oparty na najnowszej technologii. Obraz cyfrowy o dużej rozdzielczości umożliwia rozpoznanie szczegółów ze znacznej odległości. Warto wiedzieć, że istnieją modele bezprzewodowe kamer cyfrowych.

  Wszystkich zainteresowanych zakupem monitoringu zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Po zebraniu od Państwa informacji postaramy się dobrać optymalne rozwiązanie wraz z wyceną zestawu. Przedstawimy funkcjonowanie systemu i wyjaśnimy jego obsługę. Doświadczenie branżowe zapewnia wysoką jakość obsługi.

smart power