Systemy alarmowe monitoring i kontrola dostępu

 • Startowa 002
 • Startowa 001
 • Startowa 004
 • Start
 • Monitoring
 • Monitoring cyfrowy HD

Monitoring cyfrowy

Kamery cyfrowe najlepsza jakość obrazu

Ten system wykorzystuje możliwości jakie stwarza podłączenie przez Ethernet. Kamery IP podłączone do sieci przesyłają zarejestrowany obraz do magnetowidu sieciowego lub serwera, na którym zainstalowano oprogramowanie służące do zarządzania treścią. Ma ono na celu zapamiętywanie, wyświetlanie i udostępnianie sygnału. W przeciwieństwie do łącza analogowego, cyfrowe charakteryzuje się tym, że jakość nie spada podczas transmisji.

monitoring cyfrowy

Kamery IP są dużo nowocześniejsze niż ich analogowe odpowiedniczki. Mają jednak cos wspólnego. Występują w podobnych wersjach: kopułkowej, tubowej, obrotowej i kompaktowej. Podobnie ma się też sprawa z jej przeznaczeniem. Należy wybrać model taki, aby nadawał się do charakteru zastosowania. Dostępne są modele z odpowiednim doświetleniem diod podczerwieni lub regulowaniem obiektywem. Kamera cyfrowa może mieć także wbudowany mikrofon rejestrujący dźwięk, co wyróżnia je od kamer analogowych, które takiej funkcji nie posiadają (dodają ja dopiero specjalne moduły, które można dokupić).

Kamery IP w Szczecinie profesjonalny montaż

Kamery IP dają niezwykłą jakość obrazu. Idealnie się nadają do większych obiektów, typu hale, pralce budowy czy fabryki. Bardzo często stosowane są w obiektach użyteczności publicznej np. szkołach, urzędach, itp. System cyfrowy przesyła obraz na dalekie odległości, przy czym nie następuje utrata jakości. Technika idzie naprzód i kamery cyfrowe zastępują tradycyjne analogowe. Za zakupem cyfrowego systemu przemawia fakt, dużo lepszej jakości obrazu, co jest bardzo często kluczowe w sprawach, kiedy np. występuje podejrzenie kradzieży, przestępstwa lub zniszczenia mienia. Niestety w przeciwieństwie do kamer analogowych, ich cyfrowe odpowiedniczki powinny być łączone z rejestratorami tego samego producenta. Stwarza to możliwość poprawnego działania oraz uruchomienia wielu opcji. Sprzęt cyfrowy jest dużo droższy od analogowego, jednak jeżeli zależy nam na dobrej jakości obrazu, warto rozważyć zakup.

Najczęściej występujące rejestratory cyfrowe:

 • Wielokanałowe oparte na PC
 • Wielokanałowe dedykowane
 • Jednokanałowe zastępujące magnetowid
 • Rejestratory IP
 • Wielokanałowe z systemem we Flashu
 • Hybrydowe
 • Rejestratory mobilne

 • Monitoring CCTV baczna obserwacja terenu

  Monitoring CCTV czyli inaczej telewizja przemysłowa jest instalowana w celu obserwacji określonego obiektu, na którego terenie zamontowane są kamerki wchodzące w skład całego systemu nadzorującego. Inne elementy wchodzące w skład CCTV to monitory, rejestrator i przewody. Miejscami, gdzie najczęściej się go stosuje to urzędy, centra handlowe, itp. Co raz częściej na montaż monitoringu decydują się osoby prywatne, chcące mieć nadzór na tym co dzieje się na terenie ich posiadłości, aby móc zapobiec ewentualnym przykrym zdarzeniom.

  Smart Power zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem monitoringu w Szczecinie. Niezwykle istotne jest optymalne rozmieszczenie kamer i połączenie poszczególnych elementów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania, które są inne w przypadku Klientów indywidualnych i firm.

 • Praktyczny monitoring analogowy w Szczecinie

  W przypadku monitoringu analogowego mówi się o złej jakości obrazu. Jednak trzeba przyznać, że przed pojawieniem się nowszych rozwiązań, przez lata skutecznie pełnił swoje zadanie i tak naprawdę w wielu przypadkach wciąż jest rozwiązaniem wystarczającym. Z całą pewnością będzie użyteczny na prywatnych posiadłościach czy w sklepach, szczególnie jeśli chodzi o zwykły nadzór obiektu, bez konieczności zapisywania i rozróżniania szczegółów. Często sam fakt zainstalowania kamerki potrafi skutecznie zniechęcić potencjalnych włamywaczy.

  Monitoring analogowy jest wiele tańszy od cyfrowego i choćby z tej przyczyny jest częściej wybieranym rozwiązaniem. Jeśli nie znają Państwo wystarczająco tematu i samodzielny wybór przysparza kłopotu, pracownicy naszej firmy zajmą się doradztwem. Wykonujemy także montaż zakupionych u nas urządzeń.

 • Monitoring cyfrowy HD sprzęt wysokiej klasy

  Niewątpliwą zaletą monitoringu cyfrowego HD jest możliwość przesyłu wizji na dużych odległościach bez utraty jakości obrazu. Kamery cyfrowe miewają wmontowany mikrofon, dzięki czemu można rejestrować także dźwięki. Kiedy warto zdecydować się na monitoring cyfrowy? Przede wszystkim w obiektach wieloprzestrzennych, gdzie słaby obraz kamery analogowej będzie niewystarczający oraz tam, gdzie istnieje wzmożone ryzyko wtargnięcia osób niepowołanych i konieczność identyfikacji takich osobników.

  Istotne jest, aby wszystkie elementy składowe pochodziły od jednego producenta, ponieważ gwarantuje to sprawne działanie i możliwość korzystania z wszystkich dostępnych funkcji monitoringu cyfrowego. W innym przypadku mogą pojawić się zakłócenia i nieprawidłowości. Bezpieczeństwo i ochrona to sprawa najwyższej wagi.

 • Monitoring cyfrowy Full HD nowoczesne rozwiązanie technologiczne

  System monitoringu stwarza świadomość bezpieczeństwa i daje realną ochroną. Dzięki dostępnym funkcjom można nagrywać i przechowywać materiał, który może okazać się niezwykle przydatny. Dzisiejszy rynek technologiczny oddaje do dyspozycji bogaty wybór kamer i rejestratorów. W ofercie Smart Power posiadamy monitoring cyfrowy Full HD, oparty na najnowszej technologii. Obraz cyfrowy o dużej rozdzielczości umożliwia rozpoznanie szczegółów ze znacznej odległości. Warto wiedzieć, że istnieją modele bezprzewodowe kamer cyfrowych.

  Wszystkich zainteresowanych zakupem monitoringu zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Po zebraniu od Państwa informacji postaramy się dobrać optymalne rozwiązanie wraz z wyceną zestawu. Przedstawimy funkcjonowanie systemu i wyjaśnimy jego obsługę. Doświadczenie branżowe zapewnia wysoką jakość obsługi.

smart power