Systemy alarmowe monitoring i kontrola dostępu

 • Startowa 002
 • Startowa 001
 • Startowa 004
 • Start
 • Systemy alarmowe
 • Systemy bezprzewodowe

Systemy alarmowe proste bezprzewodowe

Systemy alarmowe proste bezprzewodowe w Szczecinie to łatwość montażu

Jeśli nie pomyślało się zawczasu o zainstalowaniu systemu alarmowego i kładzenie przewodów staje się kłopotliwe warto pomyśleć o systemie alarmowym bezprzewodowym, którego montaż jest uproszczony, ponieważ poszczególne elementy komunikują się ze sobą bezprzewodowo przy użyciu fal radiowych. Urządzenia wchodzące w skład systemu zasilane są bateriami lub za pomocą akumulatorów. Zgodnie z obowiązującą normą baterie powinny działać minimum przez okres 12 miesięcy.

Zastosowane są zaawansowane techniki, dzięki czemu system jest odporny na zakłócenia transmisji radiowej. Ewentualni włamywacze musieliby użyć specjalistycznego, a tym samym kosztownego sprzętu, aby złamać istniejące zabezpieczenia, co jest oczywiście nieopłacalne. Sygnały przesyłane między wszystkimi podzespołami są szyfrowane, co stanowi skuteczną ochronę przed celowym przekłamaniem nadawanych informacji, a potencjalne próby ich zagłuszenia są bezzwłocznie wychwytywane i sygnalizowane. Na system alarmowy bezprzewodowy składają się następujące elementy:

 • centralka alarmowa
 • manipulator
 • czujniki ruchu
 • czujniki kontaktronowe
 • sygnalizatory optyczne i akustyczne

alarm bezprzewodowy

Skuteczna ochrona obiektu dzięki alarmom

W przypadku pojawienia się nietypowej sytuacji w chronionym obiekcie, która zostaje wykryta przez czujniki - automatycznie uruchamiają się sygnalizatory (optyczne, akustyczne lub optyczno-akustyczne). Sygnalizatory mogą być montowane w środku obiektu lub po jego zewnętrznej stornie. Zadaniem sygnalizatorów zewnętrznych jest zwrócenie uwagi osób postronnych, które w sytuacji zagrożenia mogą w odpowiedni sposób zareagować. Sygnalizatory umieszczone wewnątrz wydają dźwięk o silnym natężeniu, który może ogłuszyć i oszołomić włamywacza.

Warto zainwestować w alarm bezprzewodowy, który stanowi skuteczną ochronę przed włamaniem. W razie wątpliwości i chęci zaczerpnięcia większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na Państwa pytanie i pomożemy dobrać optymalne rozwiązanie.

 • Systemy alarmowe proste stwarzają realne poczucie bezpieczeństwa

  Pretekstem do zamontowania alarmu jest chęć ochrony bliskich osób i mienia przed potencjalnym zagrożeniem oraz potrzeba stworzenia poczucia bezpieczeństwa. Doskonale w takich sytuacjach sprawdzą się proste systemy alarmowe od Smart Power. Do części składowych należą czujniki, które są swoistą pułapką dla włamywacza. W momencie gdy osoba niepożądana chce dostać się do wnętrza przesyłają do centrali alarmowej sygnał, a ta uruchamia alarm dźwiękowy lub świetlny. Jest to sygnał, do wezwania pomocy.

  Sam fakt posiadania systemu alarmowego potrafi zniechęcić do prób włamania. Wyjazd na wakacje będzie prawdziwym relaksem, gdy nie będzie się trzeba zastanawiać, czy aby jakiś złodziej nie zechce wtargnąć do domu po naszą własność. Posiadamy alarmy różnego typu, które można dobrać celując w indywidualne potrzeby użytkowników.

 • Systemy alarmowe przewodowe w Szczecinie - to się opłaca!

  Systemy alarmowe przewodowe wymagają pociągnięcia okablowania, ale cóż to znaczy jeśli chodzi o bezpieczeństwo rodziny i ochronę naszej własności. Przewody, tak jak w przypadku innych systemów instalacyjnych, można schować w ścianie. W związku z tym montaż alarmu najlepiej wykonać przed zamierzonym remontem domu lub już w trakcie jego budowy. Montaż alarmu warto zlecić profesjonalnym instalatorom, którzy zrobią to nie tylko sprawnie, ale przede wszystkim fachowo. Smart Power poleca swoje usługi w tym zakresie.

  Systemy alarmowe przewodowe mogą być użytkowane przez klientów indywidualnych na prywatnych posesjach, instytucje, firmy, itd. Dzięki temu, że poszczególne elementy połączone są przewodami ich działanie sprawdzi się w dowolnym obiekcie. Dogłębna znajomość tematu z naszej strony umożliwia nam profesjonalne doradztwo.

 • Systemy alarmowe bezprzewodowe - łatwy montaż skuteczne działanie

  Przed zainstalowaniem alarmu często powstrzymuje nas obawa o konieczność ciągnięcia kabli, kucia ścian. Jeśli to jedyny powód, który ma przeszkodzić w montażu systemu alarmowego, to polecamy alarm bezprzewodowy. Jego części składowe działają na baterie, których żywotność trwa co najmniej 12 miesięcy, nie ma wiec potrzeby ich częstej wymiany. Warto wspomnieć, że system zawczasu informuje o konieczności wymiany baterii, więc lęk o to że baterie wyczerpią się nagle i zakłócą działanie urządzenia jest bezpodstawny.

  System alarmowy bezprzewodowy jest łatwy w montażu i działa przy wykorzystaniu fal radiowych. Został starannie opracowany i wyposażony w szereg zabezpieczeń, uniemożliwiających zakłócanie transmisji. Jest to rozwiązanie warte zastanowienia. Firma Smart Power w Szczecinie zaprasza do skorzystania ze swojej kompleksowej oferty z dziedziny ochrony.

 • Systemy alarmowe hybrydowe Szczecin to optymalne rozwiązanie

  Wybór odpowiedniego alarmu nie należy do najłatwiejszych, pod uwagę trzeba wziąć wiele różnych kwestii. Systemy alarmowe hybrydowe, są polecane z tego względu, że mogą zostać rozbudowane o kolejne urządzenia w dowolnym czasie. Jeśli wiec planujemy rozbudowę domu i zaistnieje konieczność rozszerzenia terenu ochrony, to optymalne rozwiązanie. Część bazowa jest zainstalowana za pomocą przewodów, natomiast rozbudowa systemu może odbyć się przy pomocy urządzeń bezprzewodowych.

  System hybrydowy cieszy się co raz większą popularnością, co nie dziwi biorąc pod uwagę jego praktyczne właściwości. W późniejszym czasie może być rozbudowany o nowe funkcje, w postaci ochrony zapobiegających wypadkom losowym (wybuch pożaru, wyciek gazu). Bezpieczeństwo to najwyższa wartość, którą warto stawiać na czołowym miejscu.

smart power