Systemy alarmowe monitoring i kontrola dostępu

 • Startowa 002
 • Startowa 001
 • Startowa 004
 • Start
 • Systemy alarmowe
 • Systemy hybrydowe

Systemy alarmowe proste hybrydowe

Alarm łączący zalety systemy przewodowego i bezprzewodowego

System hybrydowy to ciekawy sposób, w którym zachodzi połączenie dwóch rodzajów systemów: mianowicie bezprzewodowego i przewodowego. System ten jest popularny w miejscach, w których tradycyjne połączenie kablowe byłoby utrudnione lub niemożliwe do wykonania. Żeby można było zastosować podłączenie systemu hybrydowego, musimy mieć pewność, że wybrany przez nas model spełnia taką funkcję oraz czy posiada ekspandery WL dla systemów bezprzewodowych do których możliwe jest podpięcie kolejnych elementów.

alarm hybrydowy

Trzy rodzaje systemów jakie można wyszczególnić, czyli przewodowe, bezprzewodowe i hybrydowe mogą zaoferować zbliżone możliwości, pod względem alarmowania i sposobu reakcji. Ich programowanie, sygnalizacja czy też sposób podłączania do sygnalizatorów również wygląda podobnie. Różnica może pojawić się wyłącznie w metodzie instalacji. W budynkach, które już istnieją korzystne będzie zainstalowanie alarmu bezprzewodowego. Jeżeli zaś mamy do czynienia z budynkiem nowopowstałym, bądź podlegającym renowacji dobrze jest zaplanować system przewodowy lub hybrydowy. Wtedy przewody można ukryć pod tynkiem. Kwestię wyboru systemu najlepiej zaplanować bazując na planach budowy.

Zalety systemu hybrydowego:

 • Niewygórowane ceny podzespołów
 • Spora ilość zintegrowanych sygnalizatorów, do których można podłączać podzespoły bezprzewodowe
 • Doskonała jakość transmisji, bez zakłóceń
 • Konserwacja nie wymagająca dużych nakładów finansowych
 • Wysoka opłacalność

Gdzie warto zastosować system hybrydowy:

 • W dużych oraz średniej wielkości obiektach np. budynkach oraz halach fabrycznych
 • W punktach handlowo usługowych ze względu na łatwość instalacji i większe odległości
 • Kiedy zachodzi potrzeba renowacji domu
 • Także i w domach prywatnych

Najwyższa jakość wykonania alarmów hybrydowych w Szczecinie

Oferowane przez nas bramy skrzydłowe są wyposażone w specjalnie regulowane zawiasy, gałki, odboje, rygle i zamki z wkładami patentowymi. Są wykonane przy użyciu wysokogatunkowych materiałów, dlatego gwarantują wytrzymałość konstrukcji i trwałość. Nasza Firma wykonuje tradycyjne bramy wjazdowe dwuskrzydłowe według indywidualnych życzeń Klienta na podstawie podanych wymiarów montażowych, takich jak szerokość między słupami bramy i wysokość skrzydła. Zapewniamy bogatą paletę dostępnej kolorystyki malowania i szeroki wybór wzornictwa kształtowników profilowanych i prętów stalowych.

 • Systemy alarmowe proste stwarzają realne poczucie bezpieczeństwa

  Pretekstem do zamontowania alarmu jest chęć ochrony bliskich osób i mienia przed potencjalnym zagrożeniem oraz potrzeba stworzenia poczucia bezpieczeństwa. Doskonale w takich sytuacjach sprawdzą się proste systemy alarmowe od Smart Power. Do części składowych należą czujniki, które są swoistą pułapką dla włamywacza. W momencie gdy osoba niepożądana chce dostać się do wnętrza przesyłają do centrali alarmowej sygnał, a ta uruchamia alarm dźwiękowy lub świetlny. Jest to sygnał, do wezwania pomocy.

  Sam fakt posiadania systemu alarmowego potrafi zniechęcić do prób włamania. Wyjazd na wakacje będzie prawdziwym relaksem, gdy nie będzie się trzeba zastanawiać, czy aby jakiś złodziej nie zechce wtargnąć do domu po naszą własność. Posiadamy alarmy różnego typu, które można dobrać celując w indywidualne potrzeby użytkowników.

 • Systemy alarmowe przewodowe w Szczecinie - to się opłaca!

  Systemy alarmowe przewodowe wymagają pociągnięcia okablowania, ale cóż to znaczy jeśli chodzi o bezpieczeństwo rodziny i ochronę naszej własności. Przewody, tak jak w przypadku innych systemów instalacyjnych, można schować w ścianie. W związku z tym montaż alarmu najlepiej wykonać przed zamierzonym remontem domu lub już w trakcie jego budowy. Montaż alarmu warto zlecić profesjonalnym instalatorom, którzy zrobią to nie tylko sprawnie, ale przede wszystkim fachowo. Smart Power poleca swoje usługi w tym zakresie.

  Systemy alarmowe przewodowe mogą być użytkowane przez klientów indywidualnych na prywatnych posesjach, instytucje, firmy, itd. Dzięki temu, że poszczególne elementy połączone są przewodami ich działanie sprawdzi się w dowolnym obiekcie. Dogłębna znajomość tematu z naszej strony umożliwia nam profesjonalne doradztwo.

 • Systemy alarmowe bezprzewodowe - łatwy montaż skuteczne działanie

  Przed zainstalowaniem alarmu często powstrzymuje nas obawa o konieczność ciągnięcia kabli, kucia ścian. Jeśli to jedyny powód, który ma przeszkodzić w montażu systemu alarmowego, to polecamy alarm bezprzewodowy. Jego części składowe działają na baterie, których żywotność trwa co najmniej 12 miesięcy, nie ma wiec potrzeby ich częstej wymiany. Warto wspomnieć, że system zawczasu informuje o konieczności wymiany baterii, więc lęk o to że baterie wyczerpią się nagle i zakłócą działanie urządzenia jest bezpodstawny.

  System alarmowy bezprzewodowy jest łatwy w montażu i działa przy wykorzystaniu fal radiowych. Został starannie opracowany i wyposażony w szereg zabezpieczeń, uniemożliwiających zakłócanie transmisji. Jest to rozwiązanie warte zastanowienia. Firma Smart Power w Szczecinie zaprasza do skorzystania ze swojej kompleksowej oferty z dziedziny ochrony.

 • Systemy alarmowe hybrydowe Szczecin to optymalne rozwiązanie

  Wybór odpowiedniego alarmu nie należy do najłatwiejszych, pod uwagę trzeba wziąć wiele różnych kwestii. Systemy alarmowe hybrydowe, są polecane z tego względu, że mogą zostać rozbudowane o kolejne urządzenia w dowolnym czasie. Jeśli wiec planujemy rozbudowę domu i zaistnieje konieczność rozszerzenia terenu ochrony, to optymalne rozwiązanie. Część bazowa jest zainstalowana za pomocą przewodów, natomiast rozbudowa systemu może odbyć się przy pomocy urządzeń bezprzewodowych.

  System hybrydowy cieszy się co raz większą popularnością, co nie dziwi biorąc pod uwagę jego praktyczne właściwości. W późniejszym czasie może być rozbudowany o nowe funkcje, w postaci ochrony zapobiegających wypadkom losowym (wybuch pożaru, wyciek gazu). Bezpieczeństwo to najwyższa wartość, którą warto stawiać na czołowym miejscu.

smart power