Systemy alarmowe monitoring i kontrola dostępu

 • Startowa 002
 • Startowa 001
 • Startowa 004
 • Start
 • Systemy alarmowe
 • Systemy przewodowe

Systemy alarmowe proste przewodowe

Systemy alarmowe Szczecin zapewniają bezpieczeństwo

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim oraz uchronić dobra materialne przed kradzieżą warto wyposażyć swój dom odpowiednie zabezpieczenia. Drzwi antywłamaniowe mogą okazać się niewystarczające, szczególnie w czasie długotrwałego przebywania właścicieli poza domem. Najlepszym rozwiązaniem jest z pewnością zainwestowanie w odpowiedni system alarmowy. To swoisty strażnik, który skutecznie zapobiega dokonaniu włamania. System alarmowy zawiera liczne elementy składowe, wśród których mieści się:

 • centrala alarmowa – punkt centralny, układ sterujący
 • czujki i detektory – reagują na występowanie ruch
 • sygnalizatory – urządzenie uruchamiające alarm
 • manipulatory – za ich pomocą przekazywane są centrali polecenia

Wszystkie urządzenia są ze sobą ściśle połączone, ich współdziałanie zapewnia sprawne funkcjonowanie systemu. Przewody można z powodzeniem ukryć w ścianie, jak w przypadku instalacji elektrycznej, dzięki czemu nie będą szpecić wnętrza.

system alarmowy

Skuteczna ochrona osób i mienia

System alarmowy można odpowiednio zaprogramować, w dowolnej chwili go wyłączyć i włączyć. Możliwe jest uruchomienie tylko wybranych czujek, co może okazać się przydatne podczas wzmożonego ruchu w domu. Z całą pewnością do zalet systemu alarmowego zaliczyć można łatwość obsługi i możliwość dostosowania działania pod indywidualne potrzeby. Aby skuteczność alarmu była optymalna zaleca się zastosowanie ochrony obwodowej. Zazwyczaj zabezpiecza się linię przebiegającą przez drzwi i okna poprzez umieszczenie tam czujników, które zareagują w chwili gdy intruz będzie chciał dostać się do środka.

Centrala, a wraz z nią cały system alarmowy, zasilana jest energią elektryczną. Dodatkowo wyposażona w akumulatory, które są przydatne w przypadku awarii zasilania.

 • Systemy alarmowe proste stwarzają realne poczucie bezpieczeństwa

  Pretekstem do zamontowania alarmu jest chęć ochrony bliskich osób i mienia przed potencjalnym zagrożeniem oraz potrzeba stworzenia poczucia bezpieczeństwa. Doskonale w takich sytuacjach sprawdzą się proste systemy alarmowe od Smart Power. Do części składowych należą czujniki, które są swoistą pułapką dla włamywacza. W momencie gdy osoba niepożądana chce dostać się do wnętrza przesyłają do centrali alarmowej sygnał, a ta uruchamia alarm dźwiękowy lub świetlny. Jest to sygnał, do wezwania pomocy.

  Sam fakt posiadania systemu alarmowego potrafi zniechęcić do prób włamania. Wyjazd na wakacje będzie prawdziwym relaksem, gdy nie będzie się trzeba zastanawiać, czy aby jakiś złodziej nie zechce wtargnąć do domu po naszą własność. Posiadamy alarmy różnego typu, które można dobrać celując w indywidualne potrzeby użytkowników.

 • Systemy alarmowe przewodowe w Szczecinie - to się opłaca!

  Systemy alarmowe przewodowe wymagają pociągnięcia okablowania, ale cóż to znaczy jeśli chodzi o bezpieczeństwo rodziny i ochronę naszej własności. Przewody, tak jak w przypadku innych systemów instalacyjnych, można schować w ścianie. W związku z tym montaż alarmu najlepiej wykonać przed zamierzonym remontem domu lub już w trakcie jego budowy. Montaż alarmu warto zlecić profesjonalnym instalatorom, którzy zrobią to nie tylko sprawnie, ale przede wszystkim fachowo. Smart Power poleca swoje usługi w tym zakresie.

  Systemy alarmowe przewodowe mogą być użytkowane przez klientów indywidualnych na prywatnych posesjach, instytucje, firmy, itd. Dzięki temu, że poszczególne elementy połączone są przewodami ich działanie sprawdzi się w dowolnym obiekcie. Dogłębna znajomość tematu z naszej strony umożliwia nam profesjonalne doradztwo.

 • Systemy alarmowe bezprzewodowe - łatwy montaż skuteczne działanie

  Przed zainstalowaniem alarmu często powstrzymuje nas obawa o konieczność ciągnięcia kabli, kucia ścian. Jeśli to jedyny powód, który ma przeszkodzić w montażu systemu alarmowego, to polecamy alarm bezprzewodowy. Jego części składowe działają na baterie, których żywotność trwa co najmniej 12 miesięcy, nie ma wiec potrzeby ich częstej wymiany. Warto wspomnieć, że system zawczasu informuje o konieczności wymiany baterii, więc lęk o to że baterie wyczerpią się nagle i zakłócą działanie urządzenia jest bezpodstawny.

  System alarmowy bezprzewodowy jest łatwy w montażu i działa przy wykorzystaniu fal radiowych. Został starannie opracowany i wyposażony w szereg zabezpieczeń, uniemożliwiających zakłócanie transmisji. Jest to rozwiązanie warte zastanowienia. Firma Smart Power w Szczecinie zaprasza do skorzystania ze swojej kompleksowej oferty z dziedziny ochrony.

 • Systemy alarmowe hybrydowe Szczecin to optymalne rozwiązanie

  Wybór odpowiedniego alarmu nie należy do najłatwiejszych, pod uwagę trzeba wziąć wiele różnych kwestii. Systemy alarmowe hybrydowe, są polecane z tego względu, że mogą zostać rozbudowane o kolejne urządzenia w dowolnym czasie. Jeśli wiec planujemy rozbudowę domu i zaistnieje konieczność rozszerzenia terenu ochrony, to optymalne rozwiązanie. Część bazowa jest zainstalowana za pomocą przewodów, natomiast rozbudowa systemu może odbyć się przy pomocy urządzeń bezprzewodowych.

  System hybrydowy cieszy się co raz większą popularnością, co nie dziwi biorąc pod uwagę jego praktyczne właściwości. W późniejszym czasie może być rozbudowany o nowe funkcje, w postaci ochrony zapobiegających wypadkom losowym (wybuch pożaru, wyciek gazu). Bezpieczeństwo to najwyższa wartość, którą warto stawiać na czołowym miejscu.

smart power

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.