Systemy alarmowe monitoring i kontrola dostępu

 • Startowa 002
 • Startowa 001
 • Startowa 004
 • Start
 • Systemy alarmowe
 • Systemy bezprzewodowe

Systemy alarmowe rozbudowane bezprzewodowe

Alarmy rozbudowane bezprzewodowe w Szczecinie

Jeżeli zamierzacie Państwo zainstalować na swoim obiekcie system alarmowy rozbudowany, polecam skorzystać z rozwiązania bezprzewodowego. Produkty, które można w ten sposób podłączyć oferuje obecnie wielu producentów. Można korzystać z nich, także dołączając do centrali tradycyjnych systemów przewodowych. Instalując system bezprzewodowy w domu, zostaniemy natychmiast powiadomienie o ewentualnym napadzie lub włamaniu. Zarejestrowanie elementów wchodzących w skład bezprzewodowej sieci odbywa się w module centralnym. Aby zaprogramować bezprzewodowy alarm w danym obiekcie korzystamy z poziomu centrali alarmowej bądź załączonego do zestawu specjalistycznego oprogramowania przygotowanego przez producenta.

system alarmowy 2

Profesjonalna instalacja systemu alarmowego

Bezprzewodowe alarmy domowe mogą pracować na różnych częstotliwościach zależnie od modelu oraz producenta. Systemy SSW i N pracują na dwóch częstotliwościach: na 868 MHz i 433 MHz. Warto pamiętać, nie wszystkie obiekty są dla danej częstotliwości dostępne. Dlatego też, bezprzewodowy system alarmowy nie zawsze może prawidłowo działać. Częstotliwość 868 MHz charakteryzuje się większym zasięgiem, ale i mniejszą przenikalnością sygnału radiowego. Z tego powodu systemy działające na tej częstotliwości nie sprawdzają się w budynkach o grubszych murach. Natomiast w domach jednorodzinnych, mieszkaniach czy biurach mury nie są stosunkowo grube, więc z powodzeniem można powyższy system zainstalować. Nieprawidłowości w działaniu mogą występować w kościołach i starych kamienicach. Analogicznie jest z częstotliwością 433 MHz, która wyróżnia się większą przenikalnością sygnału ale i posiadaniem krótszego zasięgu. Istotne jest to, żeby w jednym systemie nie stosować różnych częstotliwości. Możliwe jest to wyłącznie na urządzeniach, które mogą pracować na obu częstotliwościach. Wtedy trzeba odpowiednio ustawić ją podczas instalacji.

 • Systemy alarmowe rozbudowane w Szczecinie od Smart Power

  Zabezpieczenie domu czy innych obiektów stało się w obecnych czasach sprawą priorytetową. Realia wymuszają na nas coraz szybsze tępo życia oraz konieczność długiego przebywania poza domem, co może prowokować do prób włamania. Rozbudowane systemy alarmowe to skuteczna ochrona. Czujniki wychwytują nieprawidłowości i przekazują informację do centrali. Automatycznie zostaje uruchomiony alarm, powiadomiony zostaje użytkownik oraz wezwana pomoc. Rozbudowany system alarmowy to naprawdę skuteczna ochrona.

  W Smart Power znajdą Państwo sprzęt najlepszych producentów, który przed oddaniem do użytku został solidnie przetestowany. Naszym celem jest obsługa na najwyższym poziomie i pomoc w doborze najlepszego systemu alarmowego. Zapraszamy Klientów indywidualnych oraz przedstawicieli firm i instytucji.

 • Potrafimy wskazać najlepsze systemy alarmowe przewodowe

  Systemy alarmowe przewodowe wymagają pociągnięcia okablowania, ale cóż to znaczy jeśli chodzi o bezpieczeństwo rodziny i ochronę naszej własności. Przewody, tak jak w przypadku innych systemów instalacyjnych, można schować w ścianie. W związku z tym montaż alarmu najlepiej wykonać przed zamierzonym remontem domu lub już w trakcie jego budowy. Montaż alarmu warto zlecić profesjonalnym instalatorom, którzy zrobią to nie tylko sprawnie, ale przede wszystkim fachowo. Smart Power poleca swoje usługi w tym zakresie.

  Systemy alarmowe przewodowe mogą być użytkowane przez klientów indywidualnych na prywatnych posesjach, instytucje, firmy, itd. Dzięki temu, że poszczególne elementy połączone są przewodami ich działanie sprawdzi się w dowolnym obiekcie. Dogłębna znajomość tematu z naszej strony umożliwia nam profesjonalne doradztwo.

 • Systemy alarmowe bezprzewodowe w Szczecinie - dobry wybór

  Przed zainstalowaniem alarmu często powstrzymuje nas obawa o konieczność ciągnięcia kabli, kucia ścian. Jeśli to jedyny powód, który ma przeszkodzić w montażu systemu alarmowego, to polecamy alarm bezprzewodowy. Jego części składowe działają na baterie, których żywotność trwa co najmniej 12 miesięcy, nie ma wiec potrzeby ich częstej wymiany. Warto wspomnieć, że system zawczasu informuje o konieczności wymiany baterii, więc lęk o to że baterie wyczerpią się nagle i zakłócą działanie urządzenia jest bezpodstawny.

  System alarmowy bezprzewodowy jest łatwy w montażu i działa przy wykorzystaniu fal radiowych. Został starannie opracowany i wyposażony w szereg zabezpieczeń, uniemożliwiających zakłócanie transmisji. Jest to rozwiązanie warte zastanowienia. Firma Smart Power w Szczecinie zaprasza do skorzystania ze swojej kompleksowej oferty z dziedziny ochrony.

 • Systemy alarmowe hybrydowe maksymalna ochrona

  Wybór odpowiedniego alarmu nie należy do najłatwiejszych, pod uwagę trzeba wziąć wiele różnych kwestii. Systemy alarmowe hybrydowe, są polecane z tego względu, że mogą zostać rozbudowane o kolejne urządzenia w dowolnym czasie. Jeśli wiec planujemy rozbudowę domu i zaistnieje konieczność rozszerzenia terenu ochrony, to optymalne rozwiązanie. Część bazowa jest zainstalowana za pomocą przewodów, natomiast rozbudowa systemu może odbyć się przy pomocy urządzeń bezprzewodowych.

  System hybrydowy cieszy się co raz większą popularnością, co nie dziwi biorąc pod uwagę jego praktyczne właściwości. W późniejszym czasie może być rozbudowany o nowe funkcje, w postaci ochrony zapobiegających wypadkom losowym (wybuch pożaru, wyciek gazu). Bezpieczeństwo to najwyższa wartość, którą warto stawiać na czołowym miejscu.

smart power